log in

Category blog

Battlefield 2042 Hazard Zone Modu Nedir ?

  • Hits: 680

Hazard Zone Nedir ? :

Dört kişilik bir ekip olarak indiğinizde, aynı hedefe ve İşgal Kuvvetlerine sahip rakip takımlarla savaşırken, savaş alanına dağılmış kritik Veri Sürücülerini bulmalı ve almalısınız. Bu yüksek bahisli, tek yaşam deneyiminde, Veri Sürücülerini toplayarak ve bir fırtına bölgeyi ele geçirmeden önce ne zaman extract yapacağınızı seçerek başarılı olun. Her kurşun, her çatışma ve her karar önemlidir. 

UPLINKLER

Ekibinize, haritanın her tarafına dağılmış, toplanabilen ve biraz ekstra desteğe ihtiyaç duyduğunuzda kullanılabilecek dizüstü bilgisayarlarla savaşta bir avantaj sağlayın. oyunda üç tip Uplink mevcut olacak: Araç, Korucu ve Takviye Uplinkleri.Bunları Çağırabilceksiniz.

REINFORCEMENT UPLINKS-

Belirli Bağlantılar düşmüş takım arkadaşlarını geri getirebilir. Bu Takviye Bağlantıları toplanabilir ve daha sonra herhangi bir zamanda kullanılabilir, sadece çağrı tabletinizden seçin ve zamanlayıcının geri sayılmasını bekleyin, ardından tüm düşmüş takım arkadaşlarınız paraşütle savaşa geri dönecektir.

UPLINK'LERIN ETRAFINDAKİ BOTLAR -

Takımınızla birlikte indiğinizde sadece düşman oyuncular olmıcaktır.Düşen uplinklerin yakınlarında yapay zeka botlar olucaktır oyuzden ayrıca 2 kat dikkatli olun ve takımınızla sürekli iletişim halinde kalın.

ÖDÜLLER -

Büyük risklerle birlikte büyük ödüller gelir ve Hazard Zone her ikisini de sunar. Ne kadar çok intel toplarsanız, o kadar çok XP ve Dark Market Kredisi kazanırsınız. İkincisi, bir sonraki maçta sizin ve takımınız için daha iyi ekipman anlamına gelir.Ayrıca bu Dark Market Kredilerini oyuna başlamadan önce iyi kullanın ve ona göre ekipmanızı seçin.

 

Tagged under: PC Games PC Edition Soon