log in

Tagged Items

 • Battlefield 2042 Hazard Zone Modu Nedir ?

  Hazard Zone Nedir ? :

  Dört kişilik bir ekip olarak indiğinizde, aynı hedefe ve İşgal Kuvvetlerine sahip rakip takımlarla savaşırken, savaş alanına dağılmış kritik Veri Sürücülerini bulmalı ve almalısınız. Bu yüksek bahisli, tek yaşam deneyiminde, Veri Sürücülerini toplayarak ve bir fırtına bölgeyi ele geçirmeden önce ne zaman extract yapacağınızı seçerek başarılı olun. Her kurşun, her çatışma ve her karar önemlidir. 

 • Battlefield 2042 Portal Modu

  Battlefield 2042 Portal Nedir :

  Oyuncuların çeşitli oyun seçenekleriyle özel maçlar oluşturmasına ve bunları toplulukla paylaşmasına olanak tanır. Ana oyunda yer alan içeriğin yanı sıra, mod oyunculara Battlefield 1942, Battlefield: Bad Company 2 ve Battlefield 3'ten haritalara, silahlara, araçlara ve sınıflara özel erişim sağlar.

 • Battlefield 2042 Rehber

            Battlefield 2042, serisinin ikonik topyekün savaşına dönüşünü işaret ediyor. Takımınızın ve üstün bir cephaneliğin yardımıyla dinamik olarak değişen savaş alanlarına uyum sağlayın ve üstesinden gelin. 128 Oyuncu * desteğiyle, geniş ortamlarda benzeri görülmemiş bir ölçeğe hazırlanın. Conquest ve Breakthrough gibi güncellenmiş çok oyunculu modlardan yepyeni Battlefield ™ Hazard Zone'a ve Portal'a kadar muazzam deneyimler yaşayın.

 • Battlefield 2042 sistem gereksinimleri 2022! Battlefield 2042 kaç GB?

  DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayımlanacak olan Battlefield 2042 çok oyunculu modu ile çıkış yapmaya hazırlanıyor. Milyonlarca oyuncusu bulunan nişancı türündeki seri en çok tercih edilen yapımlar arasında yer alıyor. Durum böyle olunca, Battlefield 2042 sistem gereksinimleri en çok araştırılan konular arasında bulunuyor. Peki, Battlefield 2042 sistem gereksinimleri nelerdir? Battlefield 2042 kaç GB? Battlefield 2042 ne zaman çıkacak? Detaylar haberimizde...

 • Battlefield 2042’nin 128 Kişilik Modu Kaldırılıyor!

  Çıktığı günden bu yana birçok hata düzeltmesi yapan Battlefield 2042, şimdi Breakthrough modunda birkaç değişiklik yapıyor.

 • Battlefield Hakkında Genel Bilgiler

  Battlefield, birinci şahıs nişancı ve üçüncü şahıs nişancı türü aksiyon oyunları serisidir. Serideki oyunların dağıtımcısı Electronic Arts firması, geliştiricisi ise Digital Illusions CE'dir. Seride ilk olarak II. Dünya Savaşı ve Vietnam Savaşı gibi tarihsel konular ele alınmış, daha sonra ise modern savaşa geçilmiştir. Ayrıca Battlefield 2142 ile bilimkurguya da değinilmiştir. 

 • Battlefield V Başlangıç Rehberi

  Tebrikler, Battlefield™ V’teki eşi benzeri görülmemiş 2. Dünya Savaşı tasvirine ya sahipsiniz ya da başlamayı düşünüyorsunuz. Bu oyunda, 64 oyuncuya kadar alabilen bir sandbox’ta, senaryo dışı kaos ortamları ile o döneme özel silahları, taşıtları ve uçakları kullanabileceksiniz. Bunun içerisinde çok haritalı ve çok modlu Grand Operations, tek oyunculu War Stories harekatı, Bölüğünüzdeki özelleştirilebilen askerler ile ekipmanlar ve lansman sonrasında Tides of War ile gelişecek olan yolculuk gibi oyun mekaniği ve özellikleri de mevcut.

 • Battlefield V kısa süreliğine ücretsiz oluyor!

  Yakın zamanda Amazon Prime ile ücretsiz olan Battlefield V için treni kaçırdıysanız daha ucuz atlatabileceğiniz bir fırsat daha var. Steam üzerinde 419 TL fiyat etiketiyle satılan oyun hem kısa süreliğine ücretsiz oldu, hem de fiyatında büyük bir indirim yapıldı.